• 1409
  Otevíráme kroužek MINITONU

  Otevíráme kroužek MINITONU

  V Králově Dvoře vznikl badmintonový oddíl již v roce 1969.  Současný badmintonový oddíl nabízí tréninky pro děti od 2 třídy až po dospělé hráče.

  Letos poprvé otevíráme kroužek  minitonu pro děti od 4-6 let s rodiči 

  plakat miniton 20212022

  Pohyb je nutný pro správný vývoj dětí, proto je nezbytné děti k pohybu vést již od útlého věku. Pojem MINITON nevzešel z hlav králodvorských trenérů, s jeho myšlenkou přišli Dánové – badmintonové špičky v Evropě. Cílem je od malička v dětech pěstovat pozitivní přístup k badmintonu potažmo pohybu jako takovému.

  V našich lekcích MINITONU se věnujeme dětem ve věku 4 – 6 let. V rámci hodin děti formou her (cvičení s úsměvem) zlepšují svojí motoriku, koordinaci, rovnováhu, rychlost a flexibilitu s využitím různých pomůcek (nafukovací míčky, krepáky, plácačky na mouchy, obruče aj.). A protože je MINITON odvozen od badmintonu, je základním předpokladem do her zapojit badmintonové prvky, aniž by si to děti či dokonce rodiče uvědomovali.

  Účast dětí je podmíněna účastí jednoho z rodičů či jiného doprovodu (1 dítě = 1 doprovod).

  Pro koho je kroužek minitonu určen?
  Pro děti od 4 do 6 let a jejich rodiče (nebo jiný doprovod)

  Kde se koná?
  V tělocvičně ZŠ Králův Dvůr Jungmannova 292

  Kdy se koná?
  každé úterý od 16.30 – 17:15 hodin, 1x do týdne

  1. hodina MINITONU – 14. září 2021

  Jaká je cena?
  1500 Kč pololetí (září-leden)- dítě i rodič dohromady

  Co s sebou?
  Sportovní oblečení, vhodnou obuv do haly (ideálně sportovní, menší děti mohou v bačkorkách) a především skvělou náladu a chuť se něco naučit. Vše ostatní Vám půjčíme.

  Jak se přihlásit?

  Přihlášení přes formulář zde

  Přihlášení je nezávazné, přijďte si hodinu vyzkoušet a později se můžete rozhodnout- peníze budou vybírány na konci září.

  Pokud vám výše uvedené informace nestačily, napište nám email na bkkraluvdvur@gmail.com , nebo kontaktujte trenérku Martinu Dvořákovou telefonicky na 723952389

  Těšíme se na viděnou!