Kde? Chata Sport Ski, Kořenov 884 (www.chata-sport-ski.cz)
Kdy? Od neděle 28. 7. 2024 do soboty 3. 8. 2024
Kdo? Badmintonisté z kroužku při ZŠ Vinoř, z klubu BK Králův Dvůr a další sportovní nadšenci roč. 2014 a starší (v případě volné kapacity i ročník 2015)

POPIS MÍSTA A PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ

Chata Sport Ski se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš v obci Kořenov. Vedou tudy značené turistické a především cykloturistické trasy, které nabízejí mnoho možností pro pěší turistiku či cykloturistiku. Pro naše potřeby jsou právě tyto terény v okolních lesích ideálním místem pro získávání tolik potřebné kondice.

Program soustředění bude zaměřen na pobyt v přírodě a získávání fyzické kondice nejrůznější sportovní aktivitou. U chaty se nachází víceúčelové hřiště na míčové sporty, hřiště na plážový volejbal a venkovní betonový stůl na stolní tenis. S sebou bereme jízdní kola vhodná do horského terénu!! Během třífázového tréninku budeme střídat kola, běhání a pěší výlety do okolí. Samozřejmostí budou pravidelné výběhy okolních kopečků, sprinty, starty, švihadlo, posilování apod.

CENA

5.200,- Kč (2.500,- Kč záloha splatná do 30.4.2023; 2.700,- Kč doplatek na místě 28.7.2024)

CO S SEBOU

  • !!!seřízené cyklistické kolo včetně vhodné náhradní duše (tatínkové, zkuste starším klukům ukázat výměnu duše), přilba !!!, sluneční brýle, lahev na pití, menší batůžek nebo ledvinka na kolo, dostatek sportovního oblečení do přírody (i v létě může pršet a být chladněji!!!), kvalitní venkovní  obuv na běhání, pevnou turistickou obuv na pěší túry, pohodlné oblečení a přezutí do chalupy, plavky, hygienické potřeby, švihadlo, drobné stolní hry při nepřízni počasí, knihu atd.,
  • kartičku zdravotní pojišťovny nebo její kopii
  • doplatek
  • cestovní pojištění pro každého účastníka (krásné cyklistické trasy vedou do sousedního Polska, abychom je mohli využít, potřebujeme aby měl každý účastník sjednané cestovní pojištění v termín 29.7.-2.8.2023)
  • podepsané potvrzení o bezinfekčnosti, alergii atd.- rozdám dětem při placení zálohy

Vše se bude předávat na místě v den příjezdu spolu s dítětem.

Dobrá nálada a odhodlání potrápit své tělo sportováním v nádherné krajině a vybrané společnosti (je nás cca 35) se předpokládá samo s sebou!!!

STRAVOVÁNÍ

Zajištěna kvalitní, téměř domácí strava formou plné penze včetně dopolední a odpolední svačinky a pití formou čaje (šťávy)

K dispozici vybavený bufet k zakoupení dalšího občerstvení

POKOJE

3 až 8 lůžkové, jednoduché, čisté, WC i sprcha na chodbě

DOPRAVA

Tam i zpět vlastní

KONTAKT A DALŠÍ INFORMACE

Lucka Krejčová bkkraluvduvr@gmail.com 721678374