• 0710
    Kralupy Open U9

V sobotu 5. října se Vojta Červenka zúčastnil svého prvního turnaje po prázdninách v Kralupech nad Vltavou.

Hrálo se podle pravidel minibadmintonu se sníženou sítí na úzkém kurtu, dva sety tentoktát do 15 bodů. Zúčastnilo se 6 kluků a 4 dívky, ti byli promíchaní ve dvou skupinách.

Ve své skupině sehrál Vojta těžší zápasy s Vladimírem Svobodou (SK Prosek Praha), kdy musel Vojta vzdorovat ostřejší útočné hře soupeře, a po vyrovnaném průběhu prvního setu zvítězil 15:13, druhý už s přehledem 15:3. Vstup do zápasu se  Vojtovi úplně nepodařil s Kristýnou Gerbelovou (SK Prosek Praha), rychle prohrával 0:5 a ještě 3:8. Pak zpřesnil hru a vyhrál první set 15:8 a druhý 15:12. Vojta zvítězil ve všech čtyřech zápasech a svou skupinu vyhrál (viz tabulku).

Ve finále se utkal s vítězem druhé skupiny Petrem Jelínkem (TJ Astra Zahradní Město). I toho dokázal porazit 15:8 a 15:12 a tak si z Kralup letos už podruhé odvezl zlatou medaili.