• 1802
    100% úspěšnost na GPC dospělých

V neděli 18.února se dvojice Jirka Stehlík s Luckou Krejčovou vydali na GPC dospělých rozehrát se před dalším prvoligovým víkendem. A generálka se povedla, trochu nečekaně, na 100%.

V mixu plnili Jirka s Luckou roli nasazených jedniček. První kolo, čtvrtfinále i semifinále zvládli postupně vždy ve dvou setech bez sebemenšího zaváhání. Ve finále se utkali s párem Zahrádka/ Holečková. Začali pomaleji a soupeři bodově utekli. Do přestávky se už šlo za stavu 11:10 pro pražský pár. Vyrovnanou koncovku prvního setu zvládli lépe soupeři, když set urvali pro sebe poměrem 21:19. V sadě druhé se konečně našim vedlo to, co chtěli hrát a celý set si drželi nepatrné vedení. S chladnými hlavami srovnali na 1:1. Ve třetí sadě se Jirkovi s Luckou podařilo vybudovat si šestibodový náskok, soupeři se však jen tak nevzdali. Do závěru setu šli naši ve vedení 18:15, ani to ještě nestačilo. Za stavu 19:19 se povedl kvalitní příjem, pak i podání a bylo hotovo. Jirka s Luckou vítězí 21:19 ve třetím!

Lucka si střihla ještě dámského singla. Její první účast v turnajovém singlu po loňském zranění Achillovky. “Premiéra” se vyvedla nad očekávání, trochu tomu pomohlo i slabší obsazení turnaje. V prvním kole porazila Majdu Suskou 21:6, 21:8. V semifinále se utkala s nasazenou jedničkou, mladou Petrou Janošovou. I v tomhle zápase měla Lucka navrch a dokázala zvítězit rovněž ve dvou sadách. A finále s Míšou Hlavatou bylo ještě jasnější, po pouhých patnácti minutách dokázala Lucka zvítězit. Takže sedm zápasů králodvorských hráčů a sedm výher.

Doufejme, že se podobně povede i příští víkend na těšínském kole 1.celostátní ligy.