• 0706
  Kralupy Open 6.6.2015

  Kralupy Open 6.6.2015

  V sobotu 6.6.2015 se konal poslední turnaj této sezóny pro nejmenší. Do Kralup nad Vltavou se vypravili i naši zástupci a reprezentovali oddíl hned ve třech kategoriích. Dámské jízdě U11- Karolíně Šmídové, Adéle Jiráskové a Báře Bartůňkové se dařilo více než v březnu. Všechna děvčata se ve svých základních skupinách umístila na 2. místě a zajistila si tak postup do vyřazovacích bojů.V boji o postup do semifinále ale prohrály. Jejich soupeřky a přemožitelky ze skupin se nakonec umístili na prvních třech příčkách.O konečné pořadí poté ještě rozhodly vzájemné boje.

  1. Veronika Tvrdíková (SK Prosek Praha)
  2. Julie Skřivanová (SK Prosek Praha)
  3. Veronika Nováková (Slovan Karlovy Vary)
  4. Klára Šilhavá (Hamr Praha)
  5. Adéla Jirásková (Sokol Králův Dvůr)
  6. Barbora Bartůňková (Sokol Králův Dvůr)
  7. Karolína Nachtmanová (SK Prosek Praha)
  8. Karolína Šmídová (Sokol Králův Dvůr)
  9. Helena Chvalová (Sokol Meteor Praha Radotín)
  10. Barbora Králíčková (Hamr Praha)
  11. Anna Zámečníková (Týnec n. S.)
  12. Gabriela Kuptíková (SK Prosek Praha)
  13. Tereza Pavelková (Hamr Praha)

   

  V kategorii chlapců do 9-ti let nás opět reprezentoval Matěj Červenka. Chlapců bylo celkem 8 a hrál každý s každým na dva sety do 15-ti bodů. V konečném pořadí se Matěj umístil na 6. místě.kralupyopen1

  V nejstarší kategorii chlapců do 13-ti let, měřili své síly Petr Nedbal a Jaroslav Pištěk. Konkurence je zde ale velice vysoká a chlapci, kteří kde hrají se účastní i celorepublikových turnajů (Vítěz Adam Šulc je na 29.příčce v celostátním žebříčku.) Pro kluky to tedy byla pořádná lekce, která se jim ale do dalších bojů bude určitě hodit.

  kralupyopen2
  Věříme, že v příštím roce se nám konečně podaří získávat cenné kovy. :-)