• 0712

  II.kolo týmových soutěží

  O prvním prosincovém víkendu se odehrálo druhé kolo všech soutěží týmů. Králodvorskému béčku i áčku se bohužel moc nevydařilo.

  A-tým musel až do dalekého, zasněženého Českého Těšína, a to ve složení: Jarda Holeček, Radim Dvořák, Martin Kural, Jirka Stehlík a Mára Schoř. Dámskou část zastupovaly Lucka Krejčová a poprvé i hradecká posila Ivča Sahánková. V neděli ráno nastoupil k prvnímu utkání proti Pardubicím. Utkání nezačalo pro naše barvy příliš příznivě, ztratili jsme úvodního mixa a dva pánské singly. Nakonec z toho byla prohra v poměru 2:6. O Oba body se postarala naše jednička Jarda Holeček, když zvládl svou dvouhru a poprvé v lize s Markem Schořem i druhou pánskou čtyřhru.

  V druhém utkání nás čekalo družstvo FSPS MU Brno B. Ani tady si hráči BKKD přes lehké zamíchání sestavy nedokázali v úvodu vytvořit bodový náskok pro klidnější průběh a jen dotahovali. Přes vyrovnaná třísetová utkání z toho nebyl větší bodový příděl a nakonec prohra 3:5. Bodoval Radim na trojce singlu, společně s Ivčou v mixu a zatím singlově stoprocentní Jarda.

  Po dvou kolech je tak naše družstvo na chvostu tabulky a po vánoční přestávce se bude snažit zvrátit své postavení.

  Výsledky všech utkání 1.celostátní ligy najdete na webu czechbadminton.

  B-tým měl cestu o něco kratší, vydal se do Benátek nad Jizerou.

  Průběžné výsledky II.regionální ligy najdete na webu StčBaS.