Rozpis tréninkových skupin 2018.2019

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
14.00 - 15.00 skupina AB+14.00 - 15.00
Eden Beroun
Martina Dvořáková
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Skupina "D"16.15 - 17.30
Tomáš Pergl, Jurij Skalský


Skupina "N"16.15 - 17.30
ZŠ Králův Dvůr
Lucie Krejčová, Daniel Dvořák


skupina N+16.15 - 17.30
ZŠ Králův Dvůr
Martina Dvořáková


Skupina "C"17.30 - 18.45
Tomáš Pergl, Lucie Krejčová, Jurij Skalský, Daniel Dvořák


Skupina "B"17.30 - 18.45
Martina Dvořáková


Skupina "A"18.30 - 20.00
Martina Dvořáková
Skupina "D"16.15 - 17.30
Tomáš Pergl, Jurij Skalský


Skupina "N"16.15 - 17.30
ZŠ Králův Dvůr
Lucie Krejčová, Daniel Dvořák


skupina N+16.15 - 17.30
ZŠ Králův Dvůr
Martina Dvořáková


Skupina "C"17.30 - 18.45
Tomáš Pergl, Lucie Krejčová, Jurij Skalský, Daniel Dvořák


Skupina "B"17.30 - 18.45
Martina Dvořáková


Skupina "A"18.30 - 20.00
Martina Dvořáková
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Dospělí20.00 - 21.30Dospělí20.00 - 21.30
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

úterý

čtvrtek

pátek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
16.00 - 17.00 Skupina "N"16.15 - 17.30
ZŠ Králův Dvůr
Lucie Krejčová, Daniel Dvořák
Skupina "N"16.15 - 17.30
ZŠ Králův Dvůr
Lucie Krejčová, Daniel Dvořák
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info

úterý

čtvrtek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
Click on the class name to get additional info
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
16.00 - 17.00 Skupina "D"16.15 - 17.30
Tomáš Pergl, Jurij Skalský
Skupina "D"16.15 - 17.30
Tomáš Pergl, Jurij Skalský
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info

úterý

čtvrtek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
17.00 - 18.00 Skupina "C"17.30 - 18.45
Tomáš Pergl, Lucie Krejčová, Jurij Skalský, Daniel Dvořák
Skupina "C"17.30 - 18.45
Tomáš Pergl, Lucie Krejčová, Jurij Skalský, Daniel Dvořák
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

úterý

čtvrtek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
17.00 - 18.00 Skupina "B"17.30 - 18.45
Martina Dvořáková
Skupina "B"17.30 - 18.45
Martina Dvořáková
18.00 - 19.00
Click on the class name to get additional info

úterý

čtvrtek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
18.00 - 19.00 Skupina "A"18.30 - 20.00
Martina Dvořáková
Skupina "A"18.30 - 20.00
Martina Dvořáková
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

úterý

čtvrtek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
20.00 - 21.00 Dospělí20.00 - 21.30Dospělí20.00 - 21.30
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

úterý

čtvrtek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
14.00 - 15.00 skupina AB+14.00 - 15.00
Eden Beroun
Martina Dvořáková
Click on the class name to get additional info

pátek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
16.00 - 17.00 skupina N+16.15 - 17.30
ZŠ Králův Dvůr
Martina Dvořáková
skupina N+16.15 - 17.30
ZŠ Králův Dvůr
Martina Dvořáková
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info

úterý

čtvrtek